
| 7.30 | - | 08:15 |
| 8.20 | - | 09:05 |
| 9.20 | - | 10:05 |
| 10.10 | - | 10:55 |
| 11.20 | - | 12:05 |
| 12.05 | - | 12:50 |
| 13.00 | - | 13:45 |
| 13.50 | - | 14:35 |
| 14.40 | - | 15:25 |
| 15.30 | - | 16:15 |
W dniu 8 listopada 2024r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel poświęcony rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Dokładnie w dniu 11 listopada przypada Narodowe Święto Niepodległości - święto państwowe w Polsce obchodzone corocznie 11 listopada dla upamiętnienia odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918, po 123 latach zaborów. Na początku apelu, w obecności pocztu sztandarowego szkoły – wszyscy zebrani na sali zaśpiewali Mazurka Dąbrowskiego. Następnie w montażu słowno-muzycznym uczniowie przypomnieli historię tamtych ważnych wydarzeń. Apel przygotował p. Dariusz Kwiatkowski, oprawę muzyczną – p. Jacek Sajdak. Piękną dekoracje wykonały: p. Anna Jarząb i p. Joanna Socha. Dziękujemy uczniom za wspaniały występ.